chovatelská stanice ruských modrých koček

Náš chov

Rodinné prostředí v našem chovu zaručuje individuální přístup a dobrou výchovu koťat. Pozorně dbáme na kvalitu a zdraví chovných jedinců i jejich potomků. Chovu věnujeme maximální péči, optimální podmínky, strava založená na superpremiovém krmivu a pravidelná veterinární péče jsou pro nás samozřejmostí. Našim svěřenecům věnujeme veškerý svůj čas, koťátka od nás odcházejí ve 13. týdnu života, plně socializována, odčervaná a očkovaná, na pořádání nových majitelů očipovaná a bez problémů se adaptují v nových domovech.


Poradíme s výběrem

Nejste-li si jistí, zda Vaše rozhodnutí pořídit si právě tohoto mazlíčka je správné, rádi zodpovíme všechny Vaše otázky. Ať už máte dotazy ohledně chovu, výběru pohlaví, stravy či vhodných podmínek, vše s Vámi prodiskutujeme a navrhneme nejlepší řešení. Na mailu jsme prakticky denně, takže nás neváhejte kontaktovat midnight.rain.cz@gmail.com.

Zůstaneme s Vámi

Správný chovatel je se svými svěřenci i po jeho předání do nové rodiny a v naší stanici tomu není jinak. Potřebujete-li chovatelskou radu nebo se u Vašeho zvířecího člena rodiny vyskytl nějaký problém, jsme Vám kdykoliv maximálně k dispozici. Spokojenost koťátek z našich vrhů a jejich majitelů je pro nás na prvním místě.

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode