chovatelská stanice ruských modrých koček

Kočky

V chovu jsme začali s kočičkou Bailay, které měla být původně jen mazlík. Narodila se 28.9.2010 a bylo to naše první zkušenost s kočkou s rodokmenem vůbec. Po první výstavě, kdy se líbila, jsme se rozhodli vydat se dál do kočičího světa a zakoketovat si s chovatelstvím. Bay dosáhla titulu ŠAMPION a tím jsme také zkončili, naší slečně výstavy vůbec nepřipadaly jako dobrá zábava. Tato kočička má velmi mazlivou povahu, ale spíše kočka "jednoho pána", také je náladová a samostatná jako Basťa, ráda raději vše sleduje z uctivé vzdálenosti, přesto u všeho musí být a nic jí nesmí uniknout. Postavou je velmi drobná a dominují krásně velké oči, kvůli tomu vypadá stále jako koťátko, za což ji zbožňujeme. Po krytí s Bastíkem se stala 2x maminkou, kdy jsme odchovali vrh A ( 2kluci ) a vrh B ( 3holky a 1kocourek ). Bohužel ze zdravotních důvodů a po císařském řezu při posledním porodu nám bylo doporučeno již s Bailay koťátka neplánovat, což akceptujeme a zvolili jsme sterilizaci.
 
A protože odchovat koťátka je jedna z nejkrásnějších věcí kterou znám, přivezli jsme si 12.2.2015 nástupkyni až Ruska, aby to mělo trochu styl :o) 
Stephanie se narodila 23.9.2014 a vkládáme do ní velké naděje. Má velmi přátelskou a klidnou povahu, je nesmírně něžná a přítulná, není bojácná ani přehnaně sebevědomá. Nyní se budeme snažit zúčastnit několika výstav, dle jejího přání a dokud se jí to bude líbit, samozřejmě. Až dosáhne 12měsíců, tedy kočičí plnoletosti, určitě dalším krokem na který se těšíme, bude vrh "Céček".
 
 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode